Konferencijų salės

KONFERENCIJŲ SALĖS

Verslo susitikimams, seminarams ar konferencijoms organizuoti viešbutyje įrengtos konferencijų ir posėdžių salės, kurios yra aprūpintos šiuolaikine technika: nešiojamuoju kompiuteriu, multimedijos projektoriumi, konferencijų stovu su bloknotu, ekranu. Salėse yra įrengta kondicionavimo sistema.

Konferencijų ir posėdžių salėse galimi skirtingi kėdžių bei stalų išdėstymo būdai. Konferencijų salė skirta mokymams bei seminarams iki 30 asmenų, o posėdžių salėje komfortiškai galima rengti verslo susitikimus iki 16 asmenų.

Nuomos kainos:

SALĖ Pusė dienos Visą dieną
Konferencijų salė (iki 30 dalyvių) 70 € 100 €
Posėdžių salė (iki 16 dalyvių) 50 € 70 €

Užsakant viešbutyje apgyvendinimą ir maitinimą, konferencijų salės nuomos kainoms taikomos iki 99% nuolaidos!

GOPR1939
GOPR-7071

Į salės nuomos kaina įskaičiuota: stalai, kėdės (pagal pageidaujamą išdėstymą), Wi-Fi, konferencijų stovas su bloknotu (flipchart), projektoriaus ekranas.

Papildomos įrangos nuomos kainos: multimedijos projektorius – 20 €/diena, kompiuteris – 15 €/diena, kanceliarinės prekės – pagal poreikį.

Maitinimas grupėms:

 

viešbučio „De Lita“ restoranas siūlo specialius pietų ir vakarienių meniu variantus grupėms nuo 10 asmenų. Taip pat konferencijų bei seminarų dalyviams siūlomas ir platus kavos pertraukėlių meniu pasirinkimas.