Viešbutis

VIEŠBUTIS

Druskininkuose, viename gražiausių Lietuvos kurortų, garsėjančiu tyru oru, mineraliniais vandenimis, gydyklomis ir gausybe pramogų, įsikūrė modernus trijų žvaigždučių viešbutis „De Lita“.

Atokiau nuo miesto šurmulio, šalia K. Dineikos sveikatingumo parko ir vos kelios minutės pėsčiomis iki kitų pramogų bei prekybos centrų įsikūrusiame viešbutyje įrengti 39 jaukūs kambariai: 25 dviviečiai ar vienviečiai, 9 šeimyniniai apartamentai ir 6 liuksai.

Visuose kambariuose yra kondicionieriai, tiesioginė telefono linija, nemokama interneto prieiga (Wi-Fi), individualiai reguliuojama šildymo sistema, dušas, plaukų džiovintuvas. Liukso klasės kambariuose yra balkonas arba terasa.

Viešbutyje yra restoranas, modernia įranga aprūpintos konferencijų salės, skirtos pasitarimams ir mokymams bei SPA studija, kurioje viešbučio svečiai gali pasinerti į SPA malonumus.

Begarsis liftas, dengtos terasos, nemokama stovėjimo aikštelė, Wi-Fi internetas ir rami viešbučio aplinka – tai sąlygos, kurios užtikrina patogų ir jaukų viešbučio svečių poilsį.

Viešbučio svečiams taikomos specialios nuolaidos:

  • Viešbučio restorano A‘la Carte meniu
  • Viešbučio SPA studijos procedūroms
  • Sveikatingumo ir gydymo paslaugoms Druskininkų gydykloje
  • Druskininkų „Lynų keltuvo“ bilietams
  • Ir kitoms Druskininkų kurorto pramogoms. Teirautis viešbučio registratūroje.
img_7275
GOPR-7088
img_7249
img_7255